דימוי לאוטומציה שיווקית - מטוס נייר

הזמן שלכם יקר לנו


אתם מכירים את המותג שלכם יותר טוב מכולם ויודעים כמה ששיווק דיגיטלי ישיר הוא כלי אפקטיבי ועוצמתי.

אם חסר לכם זמן, אם אתם צריכים מישהו שיחשוב איתכם או שיעשה עבורכם את העבודה – אנחנו כאן כדי לעזור לכם להוציא דברים לפועל.

יש לנו לא מעט ניסיון עם לקוחות, אנחנו מכירים את מערכת inwise די טוב ובעיקר – אנחנו כאן כדי שאתם תצליחו!ניהול מסע הלקוחות שלכם


האתגר שלנו הוא להמיר עבורכם כמה שיותר מבקרים ללידים ולידים ללקוחות, בעלות נמוכה ככל שאפשר. את זה אנחנו עושים ב 2 מישורים עיקריים:

  1. תכנון ויצירת מסעות לקוח אישיים ואוטומטיים – החל מ "לכידת" מבקר ועד להמרה לליד וללקוח. לשם כך נשתמש בחכמה בטכנולוגיה נהדרת – כך שנמיר כמה שיותר ושיהיו כמה שפחות "נוטשים"
  2. שליחת קמפיינים "אד הוק" – את חלקם נתכנן מראש ובחלקם נהיה "ספונטניים" בהתאם להזדמנות שנזהה

כמובן שסיכמנו וקיצרנו – בפועל יש הרבה עבודה של קריאייטיב, תכנון ובנייה (קמפיינים, פופ-אפים, דפי נחיתה, דיוורים, אוטומציות ועוד) אבל החלק החשוב זה תהליך רציף של הסקה, למידה ושיפור.

תהליך אוטומציה בהודעות טקסט (SMS)

מה אנחנו יכולים לעשות עבורכם?

מה אנחנו יכולים לעשות בשבילך

תוכלו לבחור להשתמש בכל שירות מהשירותים שאנחנו מציעים, באופן מודולרי ובהתאמה מלאה לצרכיכם:

תכנון ויישום "מסע הלקוח" – ייעוץ אסטרטגי ויישום בפועל של תוכנית שיווק דיגיטלי ישיר. מתכנון ובניית המסע באמצעות אוטומציה שיווקית ועד ליישומו בפועל.

שירותי עיצוב וסטודיו – הסטודיו שלנו יעצב עבורכם תבנית מרשימה וייחודית למיילים, ניוזלטרים ודפי נחיתה בהתאמה מלאה לרוח המותג ולמטרות שלכם.

ניהול ותפעול קמפיינים, דפים וטפסים – יצירה ועריכה של קמפיינים, טפסים ודפי נחיתה, שליחת קמפיינים וניתוח התוצאות, וכמובן – הסקת מסקנות.

ניהול אנשי הקשר – העלאת נמענים חדשים, עדכון נמענים בהתאם למטרות ולשינויים בפועל, ייצור ועדכון קבוצות ויצירת פילוחים בהתאם למטרות השיווקיות של העסק.

כתיבת תוכן – כותבי תוכן מקצועיים ומנוסים בקמפיינים שיווקיים בדיגיטל יכתבו את המסר השיווקי שלכם כך שיעבור בצורה האפקטיבית ביותר ויניע לפעולה בה אתם מעוניינים בכל קמפיין וקמפיין.

© 2000-2020 All Rights Reserved. inwise® is a registered trademark of inwise LTD.
דילוג לתוכן