מערכת לשליחת Sms

בשנים האחרונות, כל הדרך שבה אנחנו מתקשרים עם אחרים ועם העולם השתנתה. בין אם נרצה ובין אם לא, כולנו נמצאים רוב היום בתוך הטלפונים הניידים שלנו, שהם באמת כמו שהם נקראים – טלפונים חכמים (סמארטפונים).

קהלי היעד שלכם קוראים לפחות חלק מהדיוורים שאתם שולחים אליהם למייל – דרך הטלפון הנייד. את חלקם עדיין קוראים ממחשבים ניידים או נייחים, טאבלטים ומכשירים אחרים שאינם טלפונים. 

עדיין נוח יותר לקרוא מסרים ארוכים במכשירים גדולים יותר מהטלפון הנייד שלנו, ולכן הגיוני לשלוח דיוורים במייל (במיוחד שמי שרוצה לקרוא אותם בטלפון הנייד, יכול לעשות זאת, כי דרך inwise אתם שולחים דיוורים רספונסיביים, שמתאימים עצמם למסך הטלפון הנייד).

אבל יש הודעות שאתם רוצים שיקראו מיד. בשביל זה יש לכם אפשרות לשלוח הודעות טקסט (SMS) ישירות לטלפון הנייד של אנשי הקשר שלכם.

שליחת SMS אישי עם קישור לדף נחיתה

שליחת הודעות Sms לרשימת תפוצה ולבודדים

כמערכת רב ערוצית, inwise מאפשרת לכם לייצר ולשלוח קמפיינים מסוגים שונים: דיוורים הנשלחים למייל, דפי נחיתה, הודעות טקסט (SMS) ועוד. כל אחת מהפלטפורמות המוצעות עומדת בפני עצמה, אך כולן קשורות ונקשרות אחת לשניה.

כך, כאשר יש לכם צורך לשלוח מסר/הודעה שחשוב לכם שייקראו מיד, שליחת הודעת טקסט (SMS) היא האפשרות הנכונה והרצויה. אם המסר שלכם קצר ונכנס בהודעה (כולל ההנעה לפעולה, לא לשכוח – מה תרצו שמקבלי ההודעה יעשו? יחזרו אליכם טלפונית? ישלחו הודעה?), נפלא.

אם המסר שלכם ארוך יותר ממה שהודעת טקסט מאפשרת, כאן נכנסים לפעולה דפי הנחיתה שלכם. הודעת הטקסט יכולה להכיל קישור לדף נחיתה מעוצב, אותו אתם מייצרים בקלות במערכת, כך שמקבלי ההודעה יוכלו להמשיך לקרוא חומר נוסף או לבצע פעולה שאינה נכנסת בהודעת טקסט – בדף הנחיתה אליו מובילה הודעת הטקסט.

כמו בכל קמפיין שאתם יוצרים במערכת, גם קמפיין של הודעת טקסט יכול ומומלץ לבצע בשליחה מותאמת ואישית. כך, אתם יכולים לנסח הודעות מותאמות אישית לאיש הקשר, לכלול בהודעה מידע ספציפי שרלוונטי לאדם שמקבע אותה (כמו שם פרטי ו/או משפחה, תאריך יום הולדת, עיר מגורים וכן הלאה). כמו בכל קמפיין, פנייה אישית היא חכמה ועוזרת להשיג את המטרות שלכם.

כחלק ממנגנון השליחה המתקדם של inwise תוכלו להגדיר במערכת תאריכים לשליחה אוטומטית של הודעות טקסט – לאיש קשר ספציפי או לקבוצת אנשי קשר, כמו למשל – הודעת טקסט בימי הולדת, ביום נישואין, במועד הצטרפות, בחג וכדומה.