מהפכת הענן מגיעה לשיווק הדיגיטלי

הענן שינה במידה רבה את החיים הפרטיים והעסקיים שלנו: מאחסון וגיבוי של תמונות ושירים, דרך פתרונות מחשוב שפישטו משמעותית תהליכי פיתוח, עד להתקנה של מערכות ותוכנות.

אבל השימוש בענן ממש לא נגמר שם. בעולם השיווק הדיגיטלי, הוא מספק פתרונות מתקדמים לדיוורים, דפי נחיתה ועוד, בכך שהופך שירותים אלו לקלים, פשוטים ונגישים כלכלית הרבה יותר.

שירותי השיווק בענן (Cloud Marketing) של אינווייז הם מערך כולל של פתרונות טכנולוגיים, בליווי אנושי, המאפשר לכל חברה, עסק או מותג להפיק כל כך הרבה יותר מהשיווק הדיגיטלי שלו על ידי התאמת המסר השיווקי לכל אחד ואחד מהלקוחות והלידים.

מה כוללים פתרונות השיווק בענן?

כל מה שאנחנו מאמינים שחשוב שהעסק או המותג יפיקו מהשיווק הדיגיטלי הישיר – לקחנו את הפתרונות המתקדמים ביותר שאנחנו מציעים ללקוחותינו, שילבנו לתוכם את המגמות העדכניות ביותר בתחום השיווק הדיגיטלי, ועטפנו הכל בצורה פשוטה ונוחה שתתאים לכולם:

זה מתחיל באיסוף נרשמים ולידים באמצעות מערכת טפסי ההרשמה החכמה, כי מאגר זה הנכס הבסיסי והחשוב ביותר בשיווק דיגיטלי ישיר. השלב הבא הוא ליצור מסעות לקוחות אוטומטיים – מה שולחים לאיזה סוג לקוח באופן אוטומטי.

כדי ליצור באופן שוטף לקוחות נאמנים משלבים אותם בחיי המותג, מעדכנים אותם אחת לכמה זמן – מה חדש ואיך המוצר/השירות שלכם יכול להועיל להם. תוכלו לעשות זאת באמצעות דיוור ניוזלטר וקמפיינים במייל, הודעות SMS, קישור לדפי נחיתה, וכמובן – לעקוב אחר הנתונים והסטטיסטיקות של כל מהלך שיווקי כדי ללמוד ולהסיק ממנו למהלכים הבאים שלכם.

גם התקשורת התפעולית שלכם עם לקוחות, בין אם ב"שכחתי סיסמה" או בשליחת החשבונית החודשית, יכולה וצריכה להיות ברוח המותג והשפה שלכם, ובהחלט יכולה לשלב בתוכה הצעות שיווקיות כדי לנצל את המדיה לאחוזי המרה גבוהים במיוחד (זה מה שקורה כשמשלבים תוכן שיווקי במסרים תפעוליים). את כל זה תעשו באמצעות שירות ההודעות הטרנזקציונליות שלנו.

ואם כבר הלקוחות שלכם מקבלים מכם מסרים – תנו להם להגיב – זהו שירות ה"שיחות" שלנו שמעודד אינטראקציה ישירה שיכולה להביא איתה תוצאות יעילות ברמה שלא הכרתם.

זה מתאים גם לעסק שלי?

השירות מתאים וחשוב ביותר לכל סוגי החברות, הארגונים והעסקים. אנחנו עובדים עם לקוחות ענק (חברות ביטוח, אשראי, תקשורת ועוד) בארץ ובעולם, לצד עסקים זעירים, קטנים ובינוניים. את כולם אנחנו משרתים באהבה ובמסירות אינסופית להצלחה העסקית שלהם.

אם אתם מבינים את העוצמה והחשיבות של שיווק דיגיטלי ישיר – זה מתאים לעסק שלכם.

האם מדובר רק באוסף של פתרונות טכנולוגיים?

אמנם אנחנו מפתחים ומשווקים פתרון טכנולוגי, אבל שירותי השיווק בענן הם לא רק טכנולוגיה. מדובר במערך כולל של ליווי, כלים, שותפים וייעוץ, אשר יחד הופכים את השיווק בענן לקל, פשוט, יעיל ורווחי הרבה יותר:

ליווי – מערך של מומחים, כלים והדרכות ילמדו אתכם איך לעשות את הטוב ביותר בצורה היעילה והקלה ביותר: החל מקורס דיגיטלי, דרך וובינרים, מפגשים והדרכות קבוצתיות ואישיות, וכמובן צוות התמיכה שלנו שעומד תמיד לרשותכם.

כמה שתרצו להשקיע – הפתרונות קלים ונוחים לשימוש, אבל לכל אחד מאיתנו יש את רמת ההשקעה הפנויה שלו לדבר. לכן, אם תרצו להשקיע פחות, אנחנו נשקיע יותר ונעשה את העבודה עבורכם ובשבילכם ביישום בפועל של מהלכי השיווק השונים.

וכל זה בחינם?

תלוי בצרכים שלכם.

במסגרת הפעילות שלנו לקידום עסקים קטנים וגדלים, אנחנו מספקים את המערכת על שלל יכולות שהיא כוללת בתוכה – ללא כל תשלום. השירות החינמי כולל עד 500 אנשי קשר (נמענים) ותמיכה אלקטרונית, ובנוסף הרבה מאוד כלים מתקדמים המבטיחים אפקטיביות גבוהה.

לעסקים גדולים יותר אנחנו מציעים חבילות אטרקטיביות, אותן תוכלו לראות בדף המחירים שלנו.

איך מתחילים?

  • נרשמים (חינם) לאינווייז, אם אתם עדיין לא רשומים – ומתחילים ליצור טפסי הרשמה שיגדילו את המאגר שלכם החל מהיום
  • אם יש לכם שאלות, פונים אלינו כבר עכשיו כדי לקבל מענה לכל שאלה ותהייה שיש לכם