להפיק יותר מה Salesforce באמצעות שיווק בענן


החיבור של Salesforce ו inwise יאפשר לך לעצב פופאפים ודפי נחיתה לאיסוף לידים, לשלוח קמפיינים אישיים וממוקדים לאנשי הקשר שלך ולקבל חזרה אנליטיקס פרטני על ביצועיהם.שליחת קמפיין דיוור אלקטרוני ו SMS לאוכלוסייה ב Salesforce


מאגר הלידים והלקוחות שלכם מנוהל ב- Salesforce? על ידי שימוש בתוסף inwise – אתם לא צריכים יותר לייבא אנשי קשר בין 2 המערכות. ניתן לסנכרן לתוך inwise אוכלוסיית נמענים מהסיילספורס, לשלוח אליהם קמפיין מייל או Sms ולקבל את פעולות אנשי הקשר בקמפיין (פתיחות, הקלקות וכדומה) חזרה ל סיילספורס. כך תוכלו לעקוב אחר סטטיסטיקות הדיוור ופעולות הלקוחות שלכם ישירות מתוך ה Salesforce.

אינטגרציה עם - Campaign Members - Salesforce
איסוף לידים באמצעות פופאפים ודפי נחיתה

איסוף לידים באמצעות פופאפים ודפי נחיתה


ניתן לעצב פופאפים או דפי נחיתה מרהיבים הכוללים טופס מותאם באמצעות מערכת inwise ולסנכרן באופן אוטומטי את הלידים המתקבלים לתוך ה Salesforce.

שליחת הודעת SMS אישית ישירות מה Salesforce


אפליקציית inwise ב Salesforce מאפשרת לשלוח הודעת טקסט קצרה (Sms) ישירות ממסך רשומת איש הקשר / ליד. הודעת ה Sms יכולה לכלול גם קישור לדף נחיתה או לכל יעד אחר.

לאחר השליחה תתווסף שורת "פעילות" בכרטסת הנמען (הלקוח).

שליחת הודעת SMS ישירות מ Salesforce
מיפוי מסע לקוח

יצירת מסע לקוח באמצעות אוטומציה


השילוב של כלי ה Process Builder ב Salesforce עם מנגנון האוטומציה ב inwise מאפשר לכם ליצור מסעות לקוח מותאמים אישית עבור הלידים ואנשי הקשר שלכם. תהליך כזה יכול לכלול שליחה של סדרת מסרים אישיים באימייל או ב SMS על פי התסריט והתנאים שתבחרו.


להורדת האפליקציה מה AppExchange יש להקליק כאן
עלות השימוש בתוסף – החל מ 346 ש"ח לחודש

האפליקציה תומכת במהדורות: (Enterprise Edition, Unlimited Edition, Developer Edition, Performance Edition, Prefessional Edition (Only with API Access

© 2000-2020 All Rights Reserved. inwise® is a registered trademark of inwise LTD.
דילוג לתוכן