משתמשים במג'נטו (Magento) למכירות אונליין שלכם? מצוין.

עכשיו אתם יכולים לחבר (אינטגרציה) בין Magento למערכת הדיוור inwise, להגדיל את המכירות שלכם ולשדרג את השיווק שלכם לחכם יותר מאי פעם.

תהיתם פעם לגבי מותגים שאתם מעריכים במיוחד – איך הם מצליחים להתאים את המסרים וההצעות שלהם בדיוק לצרכים ולהעדפות שלכם? זה הרבה יותר פשוט ממה שחשבתם ועכשיו גם אתם יכולים:

איך זה עובד?
אתם מורידים את inwise בחנות (market) של Magento, וכעת יש לכם את inwise כתוסף של מערכת Magento.
ברגע שאתם משתמשים ב- inwise כתוסף של מערכת Magento, אתם מאפשרים לשתי המערכות לתקשר ביניהן, ולעשות עבורכם את העבודה. בואו נראה כמה מהדברים הנפלאים שתוכלו לעשות על ידי חיבור בין המערכות:
סנכרון אוטומטי של הלקוחות/אנשי הקשר ב- Magento שלכם עם רשימות אנשי הקשר שלכם ב- inwise. זה אומר, שכל עדכון של איש הקשר, הסטטוס שלו או פרטים לגביו ב- Magento – יסתנכרן ויעודכן אוטומטית בכרטיס של אותו איש קשר ב- inwise. אין צורך להעביר קבצים בין המערכות, לייבא או לייצא אנשי קשר. המערכות מתקשרות ומסנכרנות מידע ביניהן באופן אוטומטי.
טיפול בעגלה נטושה – הגדירו את ההודעה(ות) שתרצו לשלוח ללקוחות/גולשים שנטשו את עגלת הקניות שלהם בחנות ולא השלימו את הרכישה. ההודעה תישלח דרך מערכת inwise, וכמו כל הקמפיינים במערכת inwise – היא תהיה רספונסיבית (מותאמת למובייל). בנוסף, אתם יכולים לצרף לינק המוביל ישירות לעגלה הנטושה האישית של הלקוח, לינק לקופון אישי לעידוד השלמת הרכישה, ועוד.