מה הסיפור שלנו?

inwise היא חברת תוכנה ישראלית שפועלת בזירה הבינלאומית.

מאז הקמתה בשנת 2002, inwise מספקת לאלפי ארגונים, חברות ועסקים מענה טכנולוגי ומעטפת אנושית לטובת תקשורת ישירה, יעילה ואישית עם קהלי היעד של אותו ארגון.

inwise צמחה מתוך העיקרון שתקשורת ישירה, תפעולית ושיווקית, היא הדרך האפקטיבית ביותר לחזק את מערכת היחסים שכל ארגון מעוניין לקיים עם הקהל הייעודי לו.

צורת תקשורת זו הינה חלק מתהליך דיגיטיזציה של ארגונים ומאפשרת בין היתר לצמצם את הצורך של הארגון בגופי מדיה ורשתות חברתיות להשגת קהלים ולקוחות חדשים.

על בסיס זה פותח הפתרון הטכנולוגי ש inwise מציעה: מערכת שיווק מבוססת ענן (Marketing Cloud Software) המאפשרת להגדיל את מאגר הלידים של הארגון, לבנות מסעות לקוח שמבססים מערכת יחסים ישירה ואישית עם קהלי הארגון, להמיר מבקרים מזדמנים ללקוחות חדשים ויתרונות נפלאים נוספים.

הערכים שמנחים אותנו

About inwise - House of cubes
  • אנושיות. האנשים כאן טובים ובאמת רוצים לעזור – גם לחברים ב inwise וגם ללקוחות.
  • פשטות. הפתרון הפשוט יותר הוא זה שנשאף ונבחר בו. זה תקף בפיתוח המוצר, בתהליכים ובפתרונות שאנחנו מציעים לארגונים שעובדים איתנו..
  • אמינות. מוצר וחברה שאפשר לסמוך עליהם, גם עם התהליכים החשובים ביותר בארגון שלכם, גם בהיקפי פעילות גדולים ומורכבים.
  • חדשנות. אנחנו מגיבים מהר הודות לשיטת פיתוח זריזה (Agile) ברמת קבלת ההחלטות וברמת הביצוע והודות למוטיבציה ולמסירות של חברי הצוות.
  •  חיוביות. המסר הרשמי שלנו הוא It's all about good news. אנחנו מאמינים ומקווים שאנחנו עושים טוב ללקוחות שלנו. יחד עם הקפה של הבוקר, זה מה שמניע אותנו כל יום.